6 września 2011

Gotujemy!


Przemek jest właśnie na etapie gotowania - pomaga mi w kuchni, a w wolnym czasie pichci własne potrawy ze szmacianych warzyw. Musiałam oczywiście dorobić do zestawu jajko sadzone (no cóż, takie jajko było najłatwiejsze i najszybsze do zdobienia, a jajo było mu po prostu niezbędne). Teraz nadszedł czas na kuchenkę inspirowaną tym kursem.
Jako bazy użyłam pudełka po butach, musiałam je jednak "powiększyć" kartonowymi ścinkami do odpowiednich rozmiarów.Kuchenka oczywiście z piekarnikiem. Wnętrza nie zdążyłam wykończyć i nie wiem czy dam radę to zrobić, bo Przem zabrał kuchenkę i intensywnie gotuje :)


A na koniec - wołowina w pomidorach :)

7 komentarzy:

 1. Wypas :D Widzę ten sam zestaw warzywek co u nas, ale my dysponujemy jeszcze sporą ilością parówek różnego pochodzenia oraz plastikowym kurczakiem :) Polecam zestaw śniadaniowy z ikei - jest genialny i zawiera sadzone jajko :)

  Kucheneczka elegancka nad wyraz!

  OdpowiedzUsuń
 2. o tak, ikeowskie zestawy jedzeniowe z filcu są super, też polecam :) mój antoś już nieco z gotowania wyrósł, ale jajecznica była ulubionym daniem, na zmianę z zupą pomidorową. a jajka mieliśmy z jajek niespodzianek ;)

  a kuchenka super!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ha ha, wołowina palce lizać :-D
  Świetna kuchnia!

  OdpowiedzUsuń
 4. Jakie wyrafinowane dania Przemo przyrządza:-) Padłam! genialne!

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie no, ta kuchenka wymiata! :D

  OdpowiedzUsuń
 6. kuchnia wypasiona, dania smakowite - świetny pomysł

  OdpowiedzUsuń