19 listopada 2010

Brokatowo


Dwa wyzwania u Scrapujących Polek. Po pierwsze: kartka ze śnieżynkami i brokatem, tyle że się rozpędziłam i kartek powstało 6, w trzech zestawach kolorystycznych. To "poferane" coś, użyte jako tło, to ozdoba z bukietu kwiatów (cięta chyba z arkusza, nie wiem jak to wytłumaczyć:) ). Leżało u mnie już ze dwa lata, bo do niczego mi nie pasowało i nawet nie wiecie jak się cieszę, że się tego pozbyłam. Są czasem takie przydasie, którym ciężko jest się przydać, pewnie wiecie o czym mówię... Choć mam takie uczucie, że dzisiaj motam się bardziej niż zwykle :) No więc to coś nawet nie chciało się dać przykleić, stąd ślady po magicu, ale w końcu przycisnęłam i jakoś poszło.
Teraz już bez kręcenia: druga praca to ATC pt."Słodycze" - kolorowo i z brokatem. Zajrzyjcie jeszcze do Jaszmurki - dzisiaj u niej mega pozytywna muzyka. Aż się same bioderka kołyszą :)

2 komentarze:

  1. ale mi się podobają! :) Prześliczne! :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Jak zwykle zmyślne i piękne:-) My chomiki coś wiemy o takich przydasiach:-) sama zbieram prawie wszystko, jedno się użyje wcześniej, a inny klamot leży i czeka na zmiłowanie, nabiera mocy urzędowej przez lata. Czy lizaczek jest z filcu? kto by pomyślał, ze taki kudłaty materiał może tak smacznie wyglądać:-)

    OdpowiedzUsuń