19 maja 2017

Herbatka

Skorzystałam z kwietniowego zaproszenia na herbatkę z UHK Gallery
i tak powstał najnowszy wpis do mojego art journala.

2 komentarze:

  1. Przepiękna, zielona! Przeszycia świetne, napis boski, i zachwyca mnie to połączenie różnych odcieni zieleni.

    OdpowiedzUsuń