14 grudnia 2013

Blog Hop Scrapujących Polek

Witajcie w Świątecznym Blog Hopie Scrapujących Polek! 
.

Jeśli trafiliście tutaj z bloga Bajjki, oznacza to, że znaleźliście się we właściwym miejscu!
 .
Zbliżający się weekend na naszym Portalu będzie obfitował w wiele świątecznych atrakcji, ponieważ przygotowałyśmy dla Was 
Świąteczne Portal Party!
 .
Zanim jednak zaczniemy świętować na Portalu - serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w naszym Blog Hopie, w trakcie którego mamy zamiar pokazać Wam mnóstwo świątecznych dekoracji, które  już wkrótce trafią w Wasze ręce! Blog Hop zaczyna się na naszym Portalu, kończy się również tam, a mój blog jest tylko jednym z wielu przystanków po drodze! 
A oto moja świąteczna dekoracja, stworzona specjalnie na tę okazję - papierowa bombka ozdobiona koralikami i wstążkami:Jeśli spodobała Wam się moja świąteczna dekoracja - mam dobrą wiadomość: możecie wziąć udział w losowaniu każdej z dekoracji prezentowanych na naszych blogach podczas bieżącego weekendu! 
Wystarczy zostawić komentarz pod tym postem, aby wziąć udział w losowaniu powyższego świątecznego drobiazgu, które przeprowadzę w najbliższy poniedziałek - 16 grudnia, ok. godz. 20.00! 
A teraz serdecznie zapraszam do przeskoczenia dalej - na blog 
 Magdy Polakow.
Pamiętajcie o odwiedzeniu wszystkich blogów uczestniczących w naszym Blog Hopie oraz o pozostawieniu po sobie śladu w postaci komentarza na każdym z blogów!
.
Oto pełna lista blogów do odwiedzenia:
start ~~ PORTAL ~~ start
 koniec ~~ PORTAL ~~ koniec
Życzymy dobrej zabawy!!

28 komentarzy:

 1. zapomniałam o tych bombkach. Pięknie się będzie prezentować na choince

  OdpowiedzUsuń
 2. idealne do mojej drewnianej choinki :

  OdpowiedzUsuń
 3. Takiej bombki w domu nie mam. Czy trzeba to jeszcze raz powtórzyć? ;) Śliczna.

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudeńko! Zawsze podziwiam takie prace bo wyobrażam sobie że to musi być pracochłonne :) Pozdrowienia i najlepsze życzenia świateczne!

  OdpowiedzUsuń
 5. podziwiam za wytrwałość w klejeniu - ja nie mam do tego cierpliwości ;-)

  OdpowiedzUsuń